30. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Jelek zöldben, 1947
25

Marosán Gyula (1915-2003)

Jelek zöldben, 1947

Olaj, vászon, 55x70 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán 947
Kikiáltási ár: 750 000 Ft