66. aukció (2021 kortárs)
Tölg-Molnár Zoltán (1944) Jelenet, 1981
90

Tölg-Molnár Zoltán (1944)

Jelenet, 1981

Olaj, farost, 73 x 68 cm
Jelezve jobbra lent: Tölg-Molnár, Jelezve hátoldalon: Tölg Molnár 1981 Jelenet /olaj / 68 x 73 /
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft