35. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Jelenet
152

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Jelenet

Olaj, fa, 45x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi-Grünwald
Kikiáltási ár: 500 000 Ft