53. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Jelenet a tisztáson, 1855
29

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Jelenet a tisztáson, 1855

Olaj, vászon, 33,5x44,5 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó. Figlio 1855.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft