A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Jelenet gróf Somssichék kertjében, 1912-1913
6

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Jelenet gróf Somssichék kertjében, 1912-1913

Olaj, karton, 50x68 cm
Jelezve balra lent: Rónai Jelezve a hátoldalon: Somssichék kertjében R.R.J. 32 200 korona 300 dollár