A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Berény Róbert (1887-1953) Jelenet IV, 1912
116

Berény Róbert (1887-1953)

Jelenet IV, 1912

Olaj, vászon, 74x94 cm
Jelezve a hátoldalon: Berény