57. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Jelentőssé vált, 1970
54

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Jelentőssé vált, 1970

Olaj, pasztell, papír, 61x43 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy T Hátoldalon: 70/18 Jelentősé (sic) vált 62x43,5 cm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

‣ Évfolyamtársak 1933–1983, Tokaji Galéria, Tokaj, 1983. március

Kiállítva és reprodukálva:
‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Galleria dell' Incisione, Milano, 1977. március, katalógus: 31.