10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Ef. Zámbó István (1950-) Jelképek
34

Ef. Zámbó István (1950-)

Jelképek

Olaj, fa, drótapplikáció, 27 x 30,5 cm
Jelezve balra lent: ef Zámbó I.
Jelezve hátoldalon: ef. Zámbó I. H-2000 Szentendre, Bartók u. 8. Cím: Jelképek
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

92

Ef. Zámbó István (1950-)

Mappa – 6 műalkotás

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
131

Ef. Zámbó István (1950-)

Alak, 2008

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
134

Ef. Zámbó István (1950-)

Tangás torzó, 1991

Kikiáltási ár: 380 000 Ft