65. aukció (2020. december)
Canzi Ágost (1808-1866) Jellasics egyik felkelője, 1849
134

Canzi Ágost (1808-1866)

Jellasics egyik felkelője, 1849

Olaj, vászon, 52x41,5 cm
Jelezve balra lent: A. Canzi. 1849.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft