12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Csáji Attila lettrizmus kortárs aukció
96

Csáji Attila (1939-)

Jelrács, 1969

Olaj, zománcfesték, farost, 100 x 99 cm
Jelezve hátoldalon: Csáji Attila Jelrács (E-V) 1969 Csáji Attila
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Kortárs Magángyűjtemények XV. – Válogatás Sáránszki Péter gyűjteményéből, Godot Galéria, 2010
¦ Csáji Attila/Fényút. Budapest, Műcsarnok, 2015. március 7. – április 5.