Jó gazda (töki bácsi) , 1930-as évek vége
Olaj, vászon, 98,5x66 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft
KIÁLLÍTVA: ‣ Tóth Menyhért: Festmények és rajzok, MissionArt Galéria, Miskolc, 2011. május 31. – június 29.