6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Jobb kezem, 1950
79

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Jobb kezem, 1950

Olaj, alumínium lemez, 26,5 x 38,8 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 950, Jelezve jobbra fent: GyT, Jelezve hátoldalon: 50/13 "jobb kezem"
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft

KIÁLLÍTVA:

Körmendi Galéria, Gyarmathy Tihamér életmű kiállítás, 2011

Gyarmathy Tihamér, szerk.: Csák Ferenc, Körmendi Galéria, 2004, 90. oldal