53. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Jósnő, 1917 (delphoi jósda jósnője)
115

Remsey Jenő (1885-1980)

Jósnő, 1917 (delphoi jósda jósnője)

Olaj, vászon, 117x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: RJ 917
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Fektehetően kiállítva:‣ A KÉVE Művészegyesület Tizedik Kiállítása.Nemzeti Szalon, Budapest,1917. november, katalógus: 29. (Pythia címmel)