60. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Jósnő (Delphoi jósda jósnője), 1917
155

Remsey Jenő (1885-1980)

Jósnő (Delphoi jósda jósnője), 1917

Olaj, vászon, 117x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: RJ 917
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

¦ A KÉVE Művészegyesület Tízedik Kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1917. november, katalógus: 29. (Pythia címmel)