1. Grafikai aukció (2021. április)
Nagy Sándor (1869-1950) József hazatér
72

Nagy Sándor (1869-1950)

József hazatér

Akvarell, ceruza, papír, 46,5 x 23 cm
Jelezve jobbra lent: NS
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft