61. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Juhász a sziklán, 1857
65

Markó Károly, Id. 1793-1860

Juhász a sziklán, 1857

Olaj, fa, 19x24 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó S.p A p. 1857
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft