41. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Juhász
42

Fényes Adolf (1867-1945)

Juhász

Olaj, vászon, 82,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 950 000 - 1 200 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:

• BÁV 29. árverés, 69. tétel
• BÁV 37. árverés, 52. tétel