45. aukció
Pállik Béla (1845-1908) Juhok
163

Pállik Béla (1845-1908)

Juhok

Olaj, vászon, 41,5x69 cm
Jelezve jobbra lent: Pállik Béla
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft