8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Hencze Tamás (1938-2018) K-FT K. II.
128

Hencze Tamás (1938-2018)

K-FT K. II.

Akril, vászon, 150 x 30 cm
Jelezve vakrámán: K-FT K. II.
Hátoldalon: II.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft