14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Jakovits József, teremtés, kabbala
26

Jakovits József 1909 - 1994

Kabbala [Teremtés-sorozat (Énekek éneke)], 1965 után

Olaj, akril, vászon, 121,5 x 183 cm
Jelzés nélkül.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft