49. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Kacsa-állat Hátoldalon: Kislány portréja (ceruzavázlat)
135

Tóth Menyhért (1904-1980)

Kacsa-állat Hátoldalon: Kislány portréja (ceruzavázlat)

Olaj, ceruza, papír, 30x43 cm
Jelezve balra lent: Tóth M.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft