18. aukció
Lange, Fritz (1851-1922) Kacsaúsztató, 1889, és Baromfiudvar, 1889
42

Lange, Fritz (1851-1922)

Kacsaúsztató, 1889, és Baromfiudvar, 1889

Olaj, vászon, 28x22,5 cm
Jelezve balra lent: Fritz Lange 1889
Kikiáltási ár: 600 000 Ft