34. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Kagylós csendélet, 1933-1935
77

Czóbel Béla (1883-1976)

Kagylós csendélet, 1933-1935

Olaj, vászon, 42x55 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft