17. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Kairói utcarészlet
48

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Kairói utcarészlet

Olaj, fa, 31,5x18,5 cm
Jelezve jobbra lent: H Carnier
Kikiáltási ár: 380 000 Ft