71. Aukció
Madarász Gyula (1858-1931) Kakadu
45

Madarász Gyula (1858-1931)

Kakadu

Olaj, vászon, 50,5 x 40,5 cm
Jelezve balra lent: Madarász Gy.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft