73. őszi aukció
Madarász Gyula Kakaduk, állat portré állat
123

Madarász Gyula (1858-1931)

Kakaduk

Olaj, vászon, 69 x 105 cm
Jelezve jobbra lent: Madarász Gy.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft