40. aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Kaktuszos csendélet
147

Mattioni Eszter (1902-1993)

Kaktuszos csendélet

Olaj, vászon, 68,5x49 cm
Jelezve jobbra lent: H. Mattioni
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

•Merítés a KUT-ból XV. – Feminális kiállítás.
Haas Galéria, Budapest,
2011. október 14. – november 26.
katalógus: Mattioni Eszter/3.