2. aukció
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) Kála citromokkal, 1932
80

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Kála citromokkal, 1932

Olaj, vászon, 81x60 cm
Jelezve balra fent: G.Szabó K. Róma 32
Kikiáltási ár: 200 000 Ft