21. aukció
Korga György (1935-2002) Kálák és Sci-fi
92

Korga György (1935-2002)

Kálák és Sci-fi

Olaj, farost, 81x61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Korga
Kikiáltási ár: 280 000 Ft