22. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Kalapos férfi
174

Kalapos férfi

Olaj, vászon, 50x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Proveniencia: Wolfner József, majd Pásztor Lajos tulajdonában

Reprodukálva: Aradi Nóra: Mednyánszky, Corvina Kiadó, Budapest, 1983. katalógus: 44.