45. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Kalapos hölgy
115

Fényes Adolf (1867-1945)

Kalapos hölgy

Olaj, vászon, 32x26,5 cm
Jelezve balra lent: Fényes
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
• Mű-Terem Galéria 20. árverés, 73. tétel

KIÁLLÍTVA:
• Fényes Adolf emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1960. katalógus: szám nélkül (Profil címmel)