40. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Kalapos hölgy, 1905
43

Pór Bertalan (1880-1964)

Kalapos hölgy, 1905

Olaj, vászon, papírlemezen, 53x40,5 cm
Jelezve balra lent: Pór 05
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 1 800 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria, 27. árverés, 92. tétel