8. aukció
Margitay Tihamér (1859-1922) Kalapos hölgy
142

Margitay Tihamér (1859-1922)

Kalapos hölgy

Olaj, papírlemez, 33x48 cm
Jelezve balra lent: Margitay
Kikiáltási ár: 220 000 Ft