35. aukció
Hatvany Ferenc (1881-1958) Kalapos hölgy
125

Hatvany Ferenc (1881-1958)

Kalapos hölgy

Olaj, vászon kartonon, 85x68 cm
Jelezve jobbra középen: Hatvany
Kikiáltási ár: 750 000 Ft