9. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Kalapos hölgy az erdőszélen
95

Neogrády Antal (1861-1942)

Kalapos hölgy az erdőszélen

Olaj, fa, 24x16 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft