58. aukció
Plány Ervin (1885-1916) Kalapos hölgy napfényes kertben (Anyám kertben), 1910
107

Plány Ervin (1885-1916)

Kalapos hölgy napfényes kertben (Anyám kertben), 1910

Olaj, vászon, 100,5x85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Plány Ervin 1910
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft