1. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Kalapos hölgy
136

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Kalapos hölgy

Akvarell, ceruza, papír, 14,5x11 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft

132

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Sottomarino - Tengerfenék

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft