48. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Kalapos önarckép, 1921 körül
64

Kádár Béla (1877-1956)

Kalapos önarckép, 1921 körül

Olaj, papírlemez, farostlemezen, 43,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 35 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA: •BÁV 33. árverés, 110. tétel KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Kádár Béla gyűjteményes kiállítása. Mű-Terem Galéria, Budapest , 2002, katalógus: 38. •Gergely Mariann: Melankolikus utazás. Kádár Béla (187

41

Kádár Béla (1877-1956)

Anya gyermekével

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
117

Kádár Béla (1877-1956)

Fátyolos pirosruhás nő

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
154

Kádár Béla (1877-1956)

Uzsonna, 1909 körül

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
181

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzők

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft