67. Aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Kalapos önarckép, 1923
76

Gadányi Jenő (1896-1960)

Kalapos önarckép, 1923

Olaj, vászon, 31,5 x 39 cm
Jelezve balra fent : Gadányi 923, Jelezve vakrámán: Gadányi Jenő Önarckép
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 60. aukció, 1983 május, 72. tétel (Önarckép címmel)

¦ A Magyar Királyi Képzőművészeti Főiskola
növendékeinek kiállításán. Budapest, 1923. március 20.