68. Aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Kalapos önarckép, 1946
21

Frank Frigyes (1890-1976)

Kalapos önarckép, 1946

Olaj, vászon, 50,5 x 39,5 cm
Jelezve jobbra lent: 1946 Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft