21. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Kalapos önarckép
187

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Kalapos önarckép

Olaj, vászon, 73x60 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 38. aukció, 253. tétel