66. aukció (2021. június)
Kmetty János (1889-1975) Kalapos önarckép
59

Kmetty János (1889-1975)

Kalapos önarckép

Tempera, akvarell, papír, 50 x 31, 5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Hátoldalon: Kalapos önarckép