61. aukció
Deim Pál (1932-2016) Kaleidoszkóp, 2006
114

Deim Pál (1932-2016)

Kaleidoszkóp, 2006

Akril, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P. Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Kaleidoszkóp" 2006 v. akril 60x80 Deim Pál
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft