24. aukció
Deim Pál (1932-2016) Kaleidoszkóp
81

Deim Pál (1932-2016)

Kaleidoszkóp

Acryl, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P, jelezve hátoldalon: Deim Pál
Kikiáltási ár: 500 000 Ft