13. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Kalligráfia, 1959
110

Korniss Dezső (1908-1984)

Kalligráfia, 1959

Olaj, papír, 75x105 cm
Jelezve balra lent: Korniss, jelezve jobbra lent: 959
Kikiáltási ár: 460 000 Ft