Kortárs aukció
Hantai Simon (1922-2008) Kalligráfia, 1963
7

Hantai Simon (1922-2008)

Kalligráfia, 1963

Olaj, vászon, 24x34,5 cm
Jelezve balra lent: Hantai'63
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft