6. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Kalligráfia, 1963
94

Korniss Dezső (1908-1984)

Kalligráfia, 1963

Olaj, vászon, kollázs, dörzspapír, 22x44 cm
Jelezve jobbra lent: Korniss 63
Kikiáltási ár: 440 000 Ft