13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Korniss Dezső kalligráfia, csurgatás, kortárs aukció
91

Korniss Dezső (1908-1984)

Kalligráfia (Fekete-fehér), 1960

Zománcfesték, vászon, 20,5 x 29,5 cm
Jelezve jobbra lent: 960.
Jelezve balra lent: Korniss D.
Jelezve hátoldalon: Korniss Dezső, Kalligráfia, 1960. Zománc vászon 20,5x39
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft