16. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Kálvin tér, 1920
114

Berkes Antal (1874-1938)

Kálvin tér, 1920

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A., jelezve balra lent: Budapest 1920
Kikiáltási ár: 480 000 Ft