50. Jubileumi Aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Kanárimadár, 1928
176

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Kanárimadár, 1928

Olaj, vászon, 55x67,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 928
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Basilides Barna, Basilides Sándor, Bernáth Aurél, Réfi-Kádi János, Péter Mária, Gy. Szabó Kálmán, Vaszkó Ödön festőművészek csoportkiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1928. szeptember, katalógus: 75. ‣ Esposizione